دسته‌بندی نشده

طرز تهیه دمنوش به و سیب

برای تهیه این نوشیدنی خاص، باید از ترکیب دو میوه بسیار مفید و دلچسب یعنی سیب و به، همراه با دارچین و به شکل #دمنوش یا #جوشانده استفاده نمود. البته باید توجه داشت که از میوه های سیب و به نمی توان به صورت تازه استفاده نمود. بلکه باید ابتدا آن ها رنده نموده و خشک کرد و سپس تفت داد. همچنین بهتر است از چوب آسیاب نشده دارچین استفاده نمود و نه پودر آن. به این ترتیب نوشیدنی شما شفاف خواهد بود و همچنین رنگی مشابه #چای سیاه خواهد داشت.

🍵
خواص دمنوش سیب، به و دارچین

سیب یکی از سلامت بخش ترین خوراکی هاست و از دیرباز تا کنون مردم جهان علاقه فراوانی به این میوه بهشتی نشان داده اند. در تمدن های بشری سیب نشانه عشق و باروری، دوستی، زیبایی، خوشبختی، تندرستی، دانایی، خوشی، نیرومندی و … است.
سیب دارای مقدار زیادی کلسیم است و کلسیم سیب کمک می کند تا کلسیم دیگر غذاها نیز به خوبی جذب بدن شود. همچنین این میوه اعجاب انگیز برای #درمان_تنگی_نفس بسیار مفید است و حتی بوئیدن آن نیز چنین خاصیتی را به همراه دارد.

خواص دمنوش به و سیب

☕ بهترین جایگزین چای سیاه

اگر از طعم چای خسته شده اید و به دنبال یک نوشیدنی جدید برای صبحانه و عصرانه می گردید، و اگر از آن دست افرادی هستید که خود را معتاد چای می دانید، #دمنوش_سیب و به یکی از بهترین جایگزین های چای سیاه است که رنگی مشابه آن داشته و از نظر مزه نیز خوشمزه تر از چای است. همچنین می توانید برای تنوع بخشی در این دمنوش از دارچین نیز به عنوان یک طعم دهنده پرخاصیت استفاده کنید.

خانواده دمنوش به و سیب

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *